Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 19 sierpnia 2018 Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
Od 8.11.2006 jesteś 17323 osobą odwiedzającą naszą stronę
WprowadĽ nazwisko i imię absolwenta:
Rok zdania matury:     Klasa(np. IV B):

W bazie jest 5329 absolwentów.

Wychowawcą klasy III A był(a): Anna Kmiecik
Lp.NazwiskoImię
1 Białobrzeska Monika
2 Chaberek Jakub
3 Ciężar Karolina
4 Dmitruk Patryk Jan
5 Hutnik Lew Bożydar
6 Drabyk Olga
7 Furtak Aleksandra
8 Gibowicz Paweł Józef
9 Głębocki Kacper
10 Hubacz Maria
11 Jankowiak Patryk
12 Kowalewski Marcin
13 Kowalik Joanna
14 Lewińska Andżelika Ewa
15 Majewski Radosław
16 Naruszko Kacper
17 Oryńczak Damian Orest
18 Panek Marlena
19 Pikor Mateusz
20 Raczkowska Hanna
21 Rodziewicz Mateusz Grzegorz
22 Siemaszko Jakub Piotr
23 Stankiewicz Magdalena
24 Stoma Julia Aleksandra
25 Styrańczak-Struzik Józef Grzegorz
26 Świrkowicz Antoni Karol
27 Terlecka Urszula Sylwia
28 Tyszka Jakub
29 Wiertel Tomasz
30 Woronka Paweł
31 Wójcik Anna
32 Żmujdzian Łukasz


Wychowawcą klasy III B był(a): Anna Barczak
Lp.NazwiskoImię
1 Bułajewska Monika
2 Ciołek Jakub
3 Dobosz Karolina
4 Grochala Patryk Jan
5 Grodzka Lew Bożydar
6 Grzędziński Olga
7 Gulczyńska Aleksandra
8 Habyk Paweł Józef
9 Juchimowicz Kacper
10 Kamiński Maria
11 Kluk Patryk
12 Kłocznyk Marcin
13 Koloska Joanna
14 Łobacz Andżelika Ewa
15 Miłosek Radosław
16 Skrypoczka Kacper
17 Słoboda Damian Orest
18 Stankiewicz Marlena
19 Szukiel Mateusz


Wychowawcą klasy III C był(a): Dorota Nowosad
Lp.NazwiskoImię
1 Bejnarowicz Aleksandra
2 Bodnar Anita Daria
3 Burak Dominika
4 Foryś Paweł
5 Gubin Nikodem Kacper
6 Jachimiak Jakub Marcin
7 Jarosz Karolina
8 Jaśków Kamila Martyna
9 Kopczyńska Gabriela
10 Krupa Aleksandra Ewa
11 Kubiszyn Joanna
12 Kupiszewska Aleksandra Anna
13 Łapo Julia Anna
14 Łojko Lidia Estera
15 Maćkiw Wiktoria
16 Mendyk Izabela
17 Młotkowska Justyna
18 Nowak Izabela Anna
19 Olejnik Agata
20 Pilwińska Alicja
21 Popławska Magdalena
22 Przesmycka Aleksandra
23 Rogiński Artur
24 Stanicka Martyna
25 Suwezda Krzysztof
26 Szarmacher Dominik
27 Szczęsny Radosław
28 Szpadzik Filip Piotr
29 Sztabiński Kamil
30 Szulter Justyna Wioletta
31 Śmierzyńska Karolina Klaudia


Wychowawcą klasy III D był(a): Hanna Domasławska-Pomian
Lp.NazwiskoImię
1 Awtuch Damian
2 Cyruliczek Michał
3 Dykta Wojciech Adam
4 Fal Julita
5 Górecki Marcin
6 Hrudeń Paulina
7 Jurczak Igor Paweł
8 Kania Karol
9 Karaś Martyna Maria
10 Klimowicz Gabriela
11 Klisz Dawid
12 Koletyńska Martyna Magdalena
13 Kowalczyk Katarzyna
14 Kowalewska Kinga
15 Kowalewska Kinga Anna
16 Kwarcińska Klaudia Milena
17 Libera Izabela
18 Łyp Monika
19 Polakowski Maciej
20 Sołtys Weronika
21 Stodolska Michalina
22 Szczęch Cezary
23 Tkacz Martyna Patrycja
24 Warcaba Natalia