Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 11 grudnia 2019 Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy
Od 8.11.2006 jesteś 141814 osobą odwiedzającą naszą stronę
WprowadĽ nazwisko i imię absolwenta:
Rok zdania matury:     Klasa(np. IV B):

W bazie jest 5521 absolwentów.

Wychowawcą klasy III A był(a): Tomasz Wierzchowski
Lp.NazwiskoImię
1 Andrulonis Maciej
2 Artemiuk Weronika
3 Bejnar Milena
4 Butkiewicz Paulina
5 Cabaj Krystian
6 Cudowska Natalia
7 Dados Karolina Katarzyna
8 Doktór Aleksander
9 Gulmantowicz Adam
10 Kaczmarska Monika
11 Kisielewska Natalia
12 Kopcych Natalia
13 Królak Wiktoria
14 Kulinek Alicja Julia
15 Medek Oliwia Urszula
16 Mickiewicz Łukasz
17 Nazarowicz Klaudia Dominika
18 Oczkowski Szymon
19 Panewska Anna
20 Rodzewicz Wiktoria Katarzyna
21 Rożnowski Jakub
22 Sulowska Patrycja
23 Szumada Adam
24 Traczyk Katarzyna
25 Tyszka Wiktoria
26 Waraksa Karolina
27 Woźnicka Anna Irena
28 Wróbel Oliwia
29 Żylonis Aleksandra Maria
30 Abako Daniel
31 Bednarczyk Natalia
32 Biłas Kasjan Marek


Wychowawcą klasy III B był(a): Marzena Wierzchowska
Lp.NazwiskoImię
1 Bogusz Łukasz
2 Drabyk Eliza
3 Farelnik Natalia
4 Gajda Marzena Edyta
5 Gryczka Adam Krzysztof
6 Hajduczenia Kacper Artur
7 Jóźwiak Szymon
8 Kaszucki Maciej
9 Kosz Przemysław
10 Kramek Kacper
11 Kupa Barbara Anna
12 Mielniczek Mateusz
13 Milinkiewicz Marcin
14 Obek Oliwia Klaudia
15 Pacholec Jakub
16 Prusiński Jakub
17 Sieklicki Michał Dawid
18 Syta Karolina
19 Szalast Wiktor
20 Tokarz Marcin Hubert
21 Trojak Julian Artur
22 Urbanowicz Katarzyna
23 Wałejko Michał
24 Więsyk Paula


Wychowawcą klasy III C był(a): Danuta Bujno
Lp.NazwiskoImię
1 Bałajewicz Natalia
2 Bijata Iwona
3 Bułas Martyna
4 Duda Julia
5 Dziokan Karolina Justyna
6 Gasparjan Lilia
7 Górski Mateusz
8 Iwaszko Klaudia Urszula
9 Kalus Julia
10 Karkut Weronika Stanisława
11 Kniaź Dominika
12 Kuć Aleksandra
13 Melnik Wiktoria Oliwia
14 Miazga Aleksandra
15 Pasławski Patryk
16 Piskorz Maja
17 Piwnikiewicz Karolina
18 Pyłypcio Karolina Julita
19 Rządowska Julia Magdalena
20 Sikorska Marta
21 Terlecka Paulina Joanna
22 Wasilewski Cezary Jakub
23 Waśkowska Gabriela
24 Wilman Natalia
25 Wiśniewska Zuzanna
26 Wojciul Aleksandra


Wychowawcą klasy III D był(a): Marta Wasiak
Lp.NazwiskoImię
1 Barańska Klaudia
2 Bednarski Dawid
3 Duda Jakub
4 Dyk Wiktoria
5 Gapik Wiktoria Marianna
6 Gnap Oliwia
7 Juszkiewicz Jakub
8 Kupczak Dominik
9 Kupycz Gabriela
10 Pąk Michał
11 Popławski Marcin Bogusław
12 Putkowski Michał
13 Rozmysłowski Patryk
14 Rutkowska Karolina
15 Sitko Jakub Andrzej
16 Siwik Bartosz
17 Subocz Kinga
18 Wojtczuk Aleksanndra Magdalena
19 Wołąziewicz Krystian
20 Zborowska Wiktoria Danuta
21 Żrubek Klaudia