Liceum Ogólnokształcące
im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie
Witaj gościu! Dzisiaj jest: 26 maja 2018 Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
Od 8.11.2006 jesteś 7008 osobą odwiedzającą naszą stronę
lata:kategoria:przedmiot:

W bazie jest 106 olimpiad, 91 konkursów oraz 382 uczestników.

Stypendysta Powiatu Węgorzewskiego
Anita Bodnar
Jusyna Waraksa
Zuzanna Woźniak
Paweł Skrypoczka
Kacper Oszako
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Julia Łapo
61 Ogólnopolski Konkurs recytatorski
etapu wojewódzkilaureatJustyna Młotkowska
etapu wojewódzkilaureatAleksandra Kalfas
etapu wojewódzkilaureatSzymon Bagan
2 Konkurs recytatorski-Polska poezja XX i XXI wieku
wyró¿nienieAleksandra Przesmycka
wyró¿nienieMaciej Bydelski
Gminny Konkurs Plastyczny - Profilaktyka i Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie
I miejsceEwa Gulmantowicz
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie LOK
udzia³Klaudia Jadeszko
udzia³Wojciech Dykta
udzia³Julita Fal
udzia³Weronika Sołtys
II edycja Konkursu Uruchom serce bliźniemu
udzia³Wojciech Dykta
udzia³Michał Cyruliczek
udzia³Marcin Górecki
udzia³Marcin Górecki
XXXVIIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
eliminacje wojewódzkieIII miejsceMateusz Latawski
XX Edycja Konkursu Matematyka w Zarządzaniu
w województwieudzia³Hanna Raczkowska
w województwieudzia³Anna Wójcik
w województwieudzia³Jędrzej Kowalczyk
w województwieudzia³Marta Drożyner
w województwieudzia³Mateusz Ogrodniczuk
w województwieudzia³Karol Grabiński
Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
II etapudzia³Martyna Stanicka
XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
diecezjalnyudzia³Aleksandra Krupa
diecezjalnyudzia³Kamil Urbanowicz
diecezjalnyudzia³Wiktor Woynarowski
XXVIII Olimpiada Filozoficzna
eliminacje pisemne zawodów drugiego stopniakwalifikacjaDamian Kokocha
eliminacje pisemne zawodów drugiego stopniakwalifikacjaMonika Bodnar
XI Olimpiada Przedsiębiorczości
etap okrêgowyudzia³Patryk Jankowiak
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
etap okrêgowyudzia³Nikodem Gubin
etap okrêgowyudzia³Mateusz Pikor
etap okrêgowyudzia³Mateusz Rodziewicz
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
etap okrêgowyudzia³Julia Stoma
etap okrêgowyudzia³Adam Żołondek
„Kangur” Matematyczny
w województwiewyró¿nienieWeronika Kozłowska
w województwiewyró¿nieniePaula Pucyk
w województwiewyró¿nienieLew Doktór
w województwiewyró¿nienieKarol Grabiński
IO Olimpiada Wiedzy o Mediach
finalistaJulia Rybarczyk
finalistaJustyna Młotkowsa
finalistaDamian Kokocha
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
etap okrêgowyfinalistaNikodem Gubin
III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
etap okrêgowyfinalistaMateusz Pikor
IV Ogólopolska Olimpiada Wiedzy o III RP
etap okrêgowyfinalistaMateusz Rodziewicz
XLV Olimpiada Biologiczna
etap okrêgowyudzia³Adam Żołondek
II Olimpiada Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa
laureatWojciech Dykta
finalistaMarcin Górecki
finalistaTomasz Flis
Stypendystka Powiatu Węgorzewskiego
Anna Wójcik
Damian Kokocha